+421/948 84 87 00
Telefonický kontakt objednávky

Doprava na Viedenské letisko Schwechat:

Taxi Schwechat
Volkswagen Passat
vipcars@vipcars.sk | +421/948 84 87 00
SK   RU
TAXI na Schwechat novým Mercedesom C

   Hľadáte autobus na Schwechat ?

Naša spoločnosť Vám ponúka tú najkomfortnejšiu autobusovú prepravu, za tie najdostupnejšie ceny na trhu. O Vaše bezpečie sa postarajú profesionálni šoféri, ktorí majú za sebou jazykové skúšky a šoférsky testy. O Váš komfort sa postarajú tie najluxusnejšie autobusy na trhu značky Mercedes-Benz a Scania.

Autobus na Schwechat - Vozový park

O Vaše pohodlie a bezpečie sa pri medzištátnej autobusovej preprave postarajú tie najluxusnejšie autobusy. Pre našich klientov sú pripravené autobusy Mercedes Benz a Scania rôznych tried a veľkostí podľa ich individuálnej potreby. Všetky autobusy sú zaobstarané v najvyššej výbave. Pre každého nášho klienta je v autobuse pripravené občerstvenie.

Autobus na Schwechat - Profesionálny šoféri 

O Váš bezpečný a včasný príchod do cieľa sa postarajú naši profesionálni šoféri. Všetci naši šoféri sú oblečení podľa bontónu a majú za sebou jazykové skúšky a šoférske testy. Naši vodiči Vás prídu vyzdvihnúť a pomôžu Vám s Vašou batožinou a vecami, ktoré máte pripravené na prepravu.

Autobus na Schwechat - Objednávka 

Pre objednanie si našich služieb máte na výber viacero možnosti. Prvou možnosťou je vyplnenie dole uvedeného kontaktného formulára. Druhou možnosťou je kontaktovať telefonicky našich operátorov non-stop 24/7 na čísle: +421 910 80 60 82.

Našu autobusovú prepravu nájdete na www.autobusová-preprava.eu