+421/948 84 87 00
Telefonický kontakt objednávky

Doprava na Viedenské letisko Schwechat:

Taxi Schwechat
Volkswagen Passat
vipcars@vipcars.sk | +421/948 84 87 00
SK   RU
TAXI na Schwechat novým Mercedesom C

Letisko Viedeň - Schwechat 

Medzinárodné letisko v susednom Rakúsku je vzdialené len 50 km od Bratislavy, čo je približne 40 minút cesty.

História

Letisko Viedeň (Schwechat) bolo pôvodne vojenské letisko vybudované počas vojny v roku 1938. V roku 1945 po skončení
druhej svetovej vojny bolo Letisko Viedeň (Schwechat) prevzaté Britskými úradmi. V roku 1954 bola založená Betriebsgesellschaft, a letisko Schwechat vo Viedni nahradilo letisko Aspern ako hlavné letisko v krajine. V tej dobe bola na letisku Schwechat len jedna vzletová a pristávacia dráha, ktorá bola v roku 1959 predĺžená na 3000 metrov. Výstavba novej odbavovacej budovy začala v roku 1960. V roku 1972 bola vybudovaná druhá vzletová a pristávacia dráha.

Súčasnosť 

Letisko Viedeň (Schwechat) patrí dnes medzi popredné letiská v Európe a aj z hľadiska cestujúcich sa jeho objem neustále zvyšuje.

Letisko Viedeň - Schwechat - Informácie

Vybavenie cestujúcich

Ušetrite si čakanie v rade na letisku a prihláste sa na svoj let zo svojho domova prostredníctvom tzv. WEB Check-in, ktorý ponúka Vaša letecká spoločnosť. Vytlačte si váš palubný lístok a preukážte sa ním pri kontrole palubných lístkov na letisku. Ak letíte s batožinou, odovzdajte ju pri osobitnom pulte. Detailné informácie vám poskytne vaša letecká spoločnosť.

Všetky informácie o letisko Schwechat nájdete na :http://www.viennaairport.com

Letisko Videň -Schwechat - taxi 

Naša spoločnosť Vám ponúka ten naj komfortnejšiu prepravu  na Viedenské letisko Schwechat, za tie najdostupnejšie ceny na trhu.O Vaše bezpečie sa postarajú profesionálni šoféri,ktorí majú za sebou jazykové skúšky a šoférsky testy. O Váš komfort sa postarajú tie najluxusnejšie limuzíny na trhu značiek BMW, Mercedes Benz, Land Rover a Hummer.