+421/948 84 87 00
Telefonický kontakt objednávky

Doprava na Viedenské letisko Schwechat:

Taxi Schwechat
Volkswagen Passat
vipcars@vipcars.sk | +421/948 84 87 00
SK   RU
TAXI na Schwechat novým Mercedesom C

Schwechat taxi - Vozový park 

Volkswagen Passat

3x
2x
2x

Užívajte si na cestách pohodlie, ktoré ponúkajú modely Volkswagen Passat.Nemecká kvalita, spoľahlivosť a komfort za výhodnú cenu. Zaraďte sa k úspešným a užívajte si cestovanie prvou triedou v modeloch VW Passat.

BMW rady 5

3x
2x
2x

Ak sa Vám v minulosti nepozdávala limuzína BMW rady 5 kvôli extravagantnému dizajnu, musíme vás potešiť! Nová rada limuzín BMW rady 5 sa vracia k pôvodnej filozofii firmy a prináša atraktívny, menej kontroverzný, no predsa elegatný a nadčasový dizajn. Prácu dizajnérov je cítiť v každučkom detaile. Nová limuzína rady 5 je najväčším modelom prémiovej triedy a veľkosťou len veľmi málo zaostáva za, napríklad, o triedu vyšším modelom limuzíny Audi rady 8 a do veľkosti limuzíny BMW rady 7 jej chýba len 10 cm! Celková dĺžka limuzíny rady 5 je 4,9 metra.

MERCEDES E-CLASS

3x
2x
3x

Nová limuzína triedy E vsadila na nový atraktívny dizajn, veľkej zmeny sa dočkali hlavne predné svetlomety, ktoré očaria svojím kosodĺžnikovým tvarom. Jednoducho, Mercedes stavil v tomto prípade na nadčasovú eleganciu. Interiér je učebnicou ergonómie. Cestujúci majú dokonalé pohodlie vpredu aj vzadu, miesta pre nohy je až až. Interiér limuzíny Mercedes-Benz triedy E pripomína nádherné starožitníctvo, budete mať dojem akoby ste sa vrátili do 19.storočia. Všetky časti limuzíny sú vypracované do posledného detailu.

BMW rady 7

4x
2x
3x

Nová vlajková limuzína bavorskej automobilky je opäť o niečo dlhšia a samozrejme aj širšia. Šírkou 1902 mm poráža všetkých priamych konkurentov. BMW sa podarilo opäť vytvoriť nadčasový dizajn a to vďaka použitiu najväčších svetlometov v histórii firmy. Na elegancii je pridávajú aj zadné svetlá s horizontálnou grafikou svetelných diód. Interiér Vás víta širokými dverami s veľkým uhlom otvárania. Aj celková výška, takmer 1,5 m, robí z nastupovania hračku. Priestor je očarujúci. Najmä extrémna šírka, vďaka ktorej si môže sedmička dovoliť aristokraticky rozmernú stredovú konzolu. Pocit komfortu v širokých mäkkých sedadlách nielenže zodpovedá očakávaniam pohodlia automobilovej oligarchie, ale relatívne malý trojramenný volant s úžasne hrubým vencom pripomína aj športové gény BMW .

MERCEDES S-CLASS

4x
3x
3x

Tvary novej triedy S spájajú štýlovú suverenitu so športovou eleganciou. Vzrušujúce línie vozidlu dodávajú silu a dynamiku už v odstavenom stave. Interiér vyžaruje to, čo exteriér sľubuje: veľkosť, krásu a komfort, zjednotenú v príjemnej atmosfére luxusnej triedy. Nájdete to len v triede S.

MERCEDES Viano

7x
7x
5x

Viano má všetko, čo z auta robí skutočné rodinné auto. Dostatočným priestorom až pre osem osôb a vysokoflexibilným interiérom vytvára najlepšie predpoklady na výlety do najkrajších kútov sveta: do detských škôlok, na futbalové ihriská, do nákupných centier, na chata aj do zábavných parkov.
Keďže v živote nie je všetko len o voľnom čase, vybavili sme Viano množstvom ďalších prvkov, ktoré z neho robia excelentné vozidlo kyvadlovej dopravy, ako aj služobné a zájazdové vozidlo..

MERCEDES VITO

8x
8x
5x

Až 9 miest na sedenie, ložný objem pri osadení všetkých sedadiel 0,43 m3, užitočné zaťaženie až 1 155 kg, celková povolená hmotnosť 3 050 kg: dopravný výkon kompaktného Vita kombi hovorí sám za seba.

MERCEDES Sprinter

19x
19x
10x

Uvoľnená poloha pri sedení prispieva nielen k príjemnému pocitu. Predchádza aj napätiu a únave. Robustné a ergonomicky tvarované sedadlá pružne prispôsobia krivkám tela a postarajú sa o bezpečné bočné držanie.

Scania HD Touring

49x
49x
5x

Interier premiovej Scanie ma 49 pohodlnych sedadiel. Sedadlo pre sprievodcu je umiestnene hned vedla vodica v prednej casti autobusu. Sedadla su calunene luxusnou kozou, samozrejmostou je klimatizacia, velke monitory a velke odhlucnene okna. Autobus je vybaveny kuchynkou a toaletou.